“Përputhën” dashuri apo muzikë?, ja konkurretet që përfituan për tu bërë këngëtarë

209
“perputhen”-dashuri-apo-muzike?,-ja-konkurretet-qe-perfituan-per-tu-bere-kengetare

Te gjithe pasi futen ne Perputhen thone se duan te gjejne dashurine e jetes, por ne te vertete nuk rezultoi ashtu.

Shumica prej tyre u futen ne Perputhen por me skenarin e tyre dhe me idete e qarta per tu bere kengetare.

I cili qe hapi lojen ishte Mevlani, i cili ishte nje kengetar i pa degjuar por Perputhen e beri te merrte miliona klikime.

Ai mori edhe Julin ne kete vorbull i cili tentoi te bente kenge.

Ne te njejten kohe me te qeshur e provuan dhe Andi me Princin por kur e pane qe nuk ja dolen bene vetem nja dy diss-e dhe e lane si muhabet.

Pas tyre Melisa sapo doli u be kengetare dhe tani perfshin e Andin ne klipet e saj.

Ne anen tjeter Ana Lleshi ka treguar se po pergatit nje klip muzikor.

Kesaj “semundje” nuk i shpetoi as Luljeta e cila realizoi klipin “S’ta jap” me Çimin.

Kur u “infektua” dhe Luli tani nuk ka me hije dyshimi qe Perputhen u kthye ne nje kompeticion muzikor.

The post “Përputhën” dashuri apo muzikë?, ja konkurretet që përfituan për tu bërë këngëtarë appeared first on Gazeta Press.