Mbahuni dhe pëshpëritni “mashallah”, kur ta shihni në bikine avokaten shqiptare

175
mbahuni-dhe-peshperitni-“mashallah”,-kur-ta-shihni-ne-bikine-avokaten-shqiptare

Redona njihet për format e saj superseksi.

Avokatja shqiptare zë vend në mediat rozë me fotot e saj sensitive, shkruan Gazeta Press.

Ajo me çdo postim apo fotografi, komentohet mjaftë shumë edhe për format e trupit.

Në këtë fotografi teksa shihet në formën më të mirë duke dal nga pishina, neve na mbetet vetëm të themi “mashallah”/Gazeta Press/

The post Mbahuni dhe pëshpëritni “mashallah”, kur ta shihni në bikine avokaten shqiptare appeared first on Gazeta Press.