Miliarderia Kylie, tregon se me çfarë ushqimi e fillon ditën

207
miliarderia-kylie,-tregon-se-me-cfare-ushqimi-e-fillon-diten

Kylie Jenner njihet si një ndër vipat që e duan ushqimin.

Kur përmendet emri i Kylie Jenner, mendja jonë përqendrohet menjëherë në grim apo në familjen e saj të famshme.

Ndonëse ushqimi do të ishte gjëja e fundit që mund ta mendonim Kylien duke bërë, ajo ka vërtetuar se është mjaft e mirë në gatim.

Në Instagram dhe YouTube, Kylie e ka bërë mjaft të qartë se gatimi është një nga pasionet e saj.

Ajo shpesh është parë duke ngrënë ushqime të ndryshme në Snapchat dhe Instagram, pavarësisht nëse ato janë ushqim të shpejtë apo një vakt i gatuar në shtëpi nga i saji vërtet.

Së fundmi Kylie ka ndarë me fansat e saj në Instagram një Instastory të një me të cilin e nisi ajo ditën, në pjatën e plastikës shihet një tost, pomfrita, mish pule dhe një sos, Kylie ndan me fansa ushqime të ndryshme që han dhe përmes ushtrimeve të vështira në palestër ajo mban trupin e saj në formë të jashtëzakonshme./Lajmi/

The post Miliarderia Kylie, tregon se me çfarë ushqimi e fillon ditën appeared first on Gazeta Press.