Melisa e “çmendur” pas Andin, këtë veprim bënë ndaj ti

403
melisa-e-“cmendur”-pas-andin,-kete-veprim-bene-ndaj-ti

Melisa dhe Andi tashmë çifti i përputhur, jashtë Përputhën.

Ata morën vëmendjen e të gjithëve që kur e benë publike lidhjen e tyre përmes videoklipit e këngës së re të Melises, shkruan Gazeta Press.

Me një puthje ata thanë gjithçka.

Ata shihen në kulmin e dashurisë, ku që nga publikimi i lidhjes ata vazhdimisht postojnë fotografi e video të ndryshme.

Pas një fotografie të re të publikuar nga Andi, ishte komenti i Melises që mori vëmendjen e të gjithëve.

“Mi ke dhënë kuptim vetës sime dhe jetës gjithashtu”, ka shkruar Melisa duke e përmbyllur komentin me një emoj zemre./Gazeta Press/

The post Melisa e “çmendur” pas Andin, këtë veprim bënë ndaj ti appeared first on Gazeta Press.