Atdheu dhe Sindi vazhdojnë romancën jashtë programit, kapen mat

188
atdheu-dhe-sindi-vazhdojne-romancen-jashte-programit,-kapen-mat

Ndër protagonistët që komentohen mjaftë për paraqitjet e tyre janë edhe Atdheu dhe Sindi.

Mes dyshes kemi parë mjaftë afërsi, por që çdo gjë o kanë dhënë fund duke deklaruar se e shohin njëri tjetrin vetëm si miq, shkruan Indeksonline.

E gjithë kjo doli të jetë një falsitet pasi ata u panë në një ndejë së bashku.

Ne një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihet se mes dyshes ka diçka më shumë se miqësi./Indeksonline/

The post Atdheu dhe Sindi vazhdojnë romancën jashtë programit, kapen mat appeared first on Gazeta Press.