Përleshje në Graqanicë, arrestohen dy shtetas të huaj

168
perleshje-ne-graqanice,-arrestohen-dy-shtetas-te-huaj

Dy shtetas të huaj janë arrestuar në fshatin Preoc të Graqanicës, pasi që në trafik janë përleshur fizikisht në mes vete.

Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor, njëri është ndaluar për tretman nën përkujdesjen e policisë. Ndërsa i dyshuari tjetër, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.