‘Ngeli duke vajtuar e shkreta’, Elvana i kthen përgjigje komentuesit

160
‘ngeli-duke-vajtuar-e-shkreta’,-elvana-i-kthen-pergjigje-komentuesit

Elvana Gjata është e ftuar këtë të shtunë në “Soiree” me Jonida Shehun për të folur për albumin e saj më të fundit “Çelu”, që ka patur shumë sukses.

Gjatë emisionit, Elvana u gjend edhe përballë disa komenteve pikante që fansat i kanë bërë nëpër rrjetesociale.

“E kjo ngeli duke vajtuar e shkreta”, ishte një ndër komentet që lexoi Elvana.

“Gjithësecili me dramat e tij të lutem.

Gjithësecili ka dramat e tij.

Megjithatë, e rëndësishme është që të dish t’i kalosh.

Të gjesh forcën brenda vetes dhe t’i kalosh”, u përgjigj Elvana.

Një nga pyetjet që i është bërë më shpesh nga fansat në rrjete sociale është kuptimi i fjalës “kunadhe”, që është edhe titulli i një ndër këngëve mëtë suksesshme të “Çelu”.

“Këtë pyetje ma bën kushdo.

Kunadhaja është një kafshë, midis maces dhe dhelprës.

Është një kafshë shumë dinake, shumë e shkathët, shumë e zgjuar dhe që ia del gjithmonë.

Patjetër dhe shumë loznjare”, tregoi Elvana.

The post ‘Ngeli duke vajtuar e shkreta’, Elvana i kthen përgjigje komentuesit appeared first on Gazeta Press.