Dy persona rrahën në mes të rrugës në magjistralen Prishtinë – Ferizaj

162
dy-persona-rrahen-ne-mes-te-rruges-ne-magjistralen-prishtine-–-ferizaj

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur dje magjistralen Prishtinë-Ferizaj, përkatësisht në Çagllavicë.

Në disa pamje të publikuara shihet se ata godasin njëri tjetrin me grushta.

Ishin kalimtarët e rastit ata që kanë ndërhyrë për ta neutralizuar situatën dhe që kanë njoftuar policinë për ngjarjen.