“Bëmë mama të të ngjaj”, Loredana dhe Hana kanë një “ritual” te vetin çdo mëngjes

249
“beme-mama-te-te-ngjaj”,-loredana-dhe-hana-kane-nje-“ritual”-te-vetin-cdo-mengjes

Loredana Zefi dhe Mozzik janë aktualisht një prej çifteve më të përfolura të showbiz-it shqiptar.

Çifti ka dhe një vajzë të quajtur Hana, e cila ka mbushur plot 3 vite në dhjetor të vitit të kaluar.

Këngëtarja duket se është e marrosur pas vogëlushes së saj dhe pothuajse çdo ditë publikon foto dhe video të vajzës së saj Hana, që mesa duket ngjajnë shumë me njëra – tjetrën.

Ditën e sotme, Loredana ka postuar një video në të cilën dukej Hana, e cila po shikonte një serial vizatimor.

“Çdo ditë”, shkruan këngëtarja e cila, mbase nënkupton faktin që çdo ditë Loredana dhe vajza shohin këtë serial vizatimor.

Nga postimet e muajve të fundit, u dallua  që Loredana dhe Mozzik janë kthyer së bashku por që në asnjë moment ata nuk e kanë pranuar me gojën e tyre.

Çifti janë shfaqur pranë njëri – tjetrit me postimet e ndryshme nga Milano dhe Dubai, ku sigurisht nuk mungoi dhe vogëlushja tyre Hana.

Kohët e fundit Loredana ka shprehur dhe dëshirën e një bebi tjetër, por akoma nuk jemi të bindur nëse këngëtarja po na paraprin për një shtatzëni të dytë./Express/

The post “Bëmë mama të të ngjaj”, Loredana dhe Hana kanë një “ritual” te vetin çdo mëngjes appeared first on Gazeta Press.