Aksident trafiku në Dragash, lëndohen pesë femra

177
aksident-trafiku-ne-dragash,-lendohen-pese-femra

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të ketë ndodhur dje në fshatin Plavë të Dragashit.

Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar pesë femra dhe të njëjtat pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar.

“Fsh. Plave, Dragash 01.05.2021 – 14:45. Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave civile. Si pasoj e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar pesë femra kosovare dhe të njëjtat pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar”.