Real Madrid – Osasuna, formacionet zyrtare

252
real-madrid-–-osasuna,-formacionet-zyrtare

Real Madridi do të ketë përballë Osasunan në kuadër të xhiros së 34-të të La Ligas.

Real Madridi do të kërkojë të mbajë hapin në luftën për titullin e La ligas dhe kërkon pikët e plota ndaj Osasunas.

Megjithatë, “Los Blancos” do të kenë mungesa të mëdha në këtë takim.

Carvajal, Lucas, Mendy, Ramos dhe Valverde do të mungojnë për këtë duel.

Për Osasunan, vetëm Ruben mungon.

Formacionet zyrate të klubeve.

Real Madrid: Courtois, Miliato, Varane, Hazard, Benzema, Asensio, Marcelo, Casemiro, Odriozola, Vinicius, Blanco.

 

Osasuna: Herrera, Vidal, Garcia, Avila, Torres, Garcia, Aridane, Moncayola, Martinez, Sanchez.

The post Real Madrid – Osasuna, formacionet zyrtare appeared first on RahovecNET.