Punëtori i bankës raporton 32 kartëmonedha të falsifikuara

185
punetori-i-bankes-raporton-32-kartemonedha-te-falsifikuara

 

Një punëtor i një banke në Prishtinë, ka raportuar se nga persona përgjegjës të bankës janë deponuar 32 kartëmonedha dhe bankënota metalike në shumën 784 euro, të cilat dyshohet se janë të falsifikuara.

Të gjithat monedhat janë sekuestruar.

Policia bënë të ditur se rasti është duke u hetuar./21Media

The post Punëtori i bankës raporton 32 kartëmonedha të falsifikuara appeared first on Gazeta Press.