Lola nuk heziton, tregon fundshpinën në foton e fund

433
lola-nuk-heziton,-tregon-fundshpinen-ne-foton-e-fund

Është e premte dhe Lola Haradinaj është përgatitur për vikend

Gruaja e komandantit të UÇK-së, Daut Haradinaj, Lola Haradinaj ka treguar asetet e saj në foton e fundit derisa ka treguar fundshpinën.

“Mirëserdhët në kopshtin tim”, ka shkruar Lola.

Lola është e njohur për fotot e saj provokative që bën në rrjetet sociale. /Express/

The post Lola nuk heziton, tregon fundshpinën në foton e fund appeared first on Gazeta Press.