Ja sa burra i kishte Tuna

326
ja-sa-burra-i-kishte-tuna

Tunes nuk ia ndien për asgjë…

Këtë e thonë shumë njerëz që e njohin këngëtaren e famshme.

E talentuar, me stil, por edhe eksplicite.

Kjo është Tuna.

Gjuha e saj e mprehtë ka bërë që Tuna të pikaset.

Ajo, nuk e ka problem të flasë, të thotë çka ndjen.

Por, edhe kur nuk i shkon në dashuri a martesë, ndahet pa problem.

Ky është guxim, apo jo?

Tuna, ishte e martuar dy herë dhe kishte disa lidhje të njohura për publikun.

Ajo, së fundi është ndarë edhe nga Patris Berisha, me të cilin ka një djalë dhe po thuhet se është në pritje të fëmijes së dytë, shkruan “Kosovarja”.

The post Ja sa burra i kishte Tuna appeared first on Gazeta Press.