Pasi u bë deputete, Adriana po rri vetëm në komplete

212
pasi-u-be-deputete,-adriana-po-rri-vetem-ne-komplete

Po duket se po e respekton mjaft shumë kodin e veshjes.

Pasi si deputete tashmë Adriana Matoshi duhet të vishet më zyrtare, ajo po e bën këtë mjaft mirë.

Më shumë kohët e fundit e kemi parë në veshje zyrtare e me komplete.

Mirëpo sigurisht edhe kështu po duket mjaft bukur dhe zonjë./Gazeta Press/

The post Pasi u bë deputete, Adriana po rri vetëm në komplete appeared first on Gazeta Press.