Ola e Përputhen, publikon foto artistike ku shihet pa rroba

206
ola-e-perputhen,-publikon-foto-artistike-ku-shihet-pa-rroba

Konkurrentja më e re në ”Për’puthen”, Gladiola Zeneleaj fitoi menjëherë vëmendjen e të gjithëve sapo hyri në program.

Seksi, brune dhe me flokë të gjatë kështu e njohëm Olën, e cila bëri namin në program dhe bëri që Murati dhe Sindi t’i jepnin fund “lidhjes” së tyre.

Mirëpo tani më Ola duket shumë ndryshe pasi ka ndryshuar “look” dhe nëse të gjithë jeni kuriozë ta shihni si duket e shihni në fotot më poshtë ku shihet edhe pa pikë grimi në fytyrë.

Pas këtij ndryshimi që Ola nuk e ka zbuluar ende në profilin e saj, konkurrentja ka postuar një foto mjaft eksplicite, një nudo artistike në insta-story.

Epo tani presim foto të reja nga Ola me “look”-un e ri./party/

The post Ola e Përputhen, publikon foto artistike ku shihet pa rroba appeared first on Gazeta Press.