Nusja e Goldit sjell pamje nga shtëpia super luksoze e tyre

210
nusja-e-goldit-sjell-pamje-nga-shtepia-super-luksoze-e-tyre

Gold Ag dhe bashkështortja e tij Ermira janë më të rezervuar sa i përket jetës personale.

Ata rrallë herë postojnë foto nga ambientet e shtëpisë.

Mirëpo mbrëmë përmes një video në InstaStory Ermira tregoi pamjen nga oborri i bukur e ku duket edhe shtëpia luksoze.

Shikojeni edhe ju./Gazeta Press/

The post Nusja e Goldit sjell pamje nga shtëpia super luksoze e tyre appeared first on Gazeta Press.