Kushdo që e shihni këtë person, lajmërojeni Policinë

274
kushdo-qe-e-shihni-kete-person,-lajmerojeni-policine

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë për arrestimine e Nderim Haklajt nga Deçani.

Ai po kërkohet për veprat penale: Mbajtje në pronësi, kontroll apo posedim të paautorizuar të armëve dhe zjarrëvënie.

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”, thuhet në kërkesën për bashkëpunim të policisë./

Reklamë