United përmbys gjithçka, është nata e Cavanit

238
united-permbys-gjithcka,-eshte-nata-e-cavanit

Manchester United ka përmbysur rezultatin për të rikthyer epërsinë ndaj Romës në “Old Trafford”.

United, që po humbiste 1-2 në pjesën e parë, e ka nisur furishëm të dytën, duke realizuar dy herë.

Është Edinson Cavani ai që shënoi për “Djajtë e Kuq”, fillimisht për 2-2 në min e 48’ dhe tani për 3-2 në min e 64’.

The post United përmbys gjithçka, është nata e Cavanit appeared first on RahovecNET.