Tayna provokon vetëm me robdishan dhe me gjoksin jashtë

201
tayna-provokon-vetem-me-robdishan-dhe-me-gjoksin-jashte

Tayna është një femër që gjithmonë e preferon të pozojë në mënyrë te ‘nxehte’

Ajo me pozat e shumta në rrjete sociale, shumë herë qëndron aktive në mediat rozë.

Pasi që është e pakompleksuar, ajo fansave ju ofron momente të ndryshme nga përditshmëria, shumë herë duke ‘ngucur’.

Këtë herë, në imazhin e postuar Tayna shihet vetëm me robdishan, dhe me gjoksin jashtë,

Theksojmë, ajo në skenën muzikore mbetët aktive duke publikuar këngë të ndryshme.

The post Tayna provokon vetëm me robdishan dhe me gjoksin jashtë appeared first on Gazeta Press.