Meda uron me këto fjalë nënën për ditëlindje

228
meda-uron-me-keto-fjale-nenen-per-ditelindje

Sot feston ditëlindjen nëna e Medës.

Këngëtari nga dashuria që ka për të, vendosi që ta urojë me pak fjalë nënën per ditëlindje.

Përballë shkrimit nuk mungoi as imazhi donethenës me të, duke shfaqur dashurinë që kanë nënë e birë.

Meda pranë postimit derisa mori edhe komente të shumta nga miqtë dhe koleget të cilët e uruan për ditëlindjen e nënës së tij.

Për më shumë, shikojeni./kosovarja

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj)

The post Meda uron me këto fjalë nënën për ditëlindje appeared first on Gazeta Press.