Ledjana dhe Mevlani gati të dalin çift, e ëma i Antonelës bën deklaratën e papritur

229
ledjana-dhe-mevlani-gati-te-dalin-cift,-e-ema-i-antoneles-ben-deklaraten-e-papritur

Puntatën ku mori pjesë mamaja e Antonelës, zonja Donika, në fokus të bisedës ishte trekëndeshi që ishte formuar në atë kohë, Ledjana-Mevlan-Antonela.

Zonja Donika tha se Mevlani dhe Ledjana nuk kanë ndjenja pr njëri-tjetrin por thjesht duan përfitimit ekonomike dhe tha se së shpejti ata do të ndahen.

Së fundmi, pas publikimit të Giveaway-t të rradhes që do të zhvillohet nga Ledjana dhe Mevlani, zonja Donika ka bërë një postim në Instastory që i ka habitur të gjithë.

“Për të gjithë ju që vendosët në dyshim fjalën time që ky çift po krijohet vetëm për përfitime materiale dhe duke shfrytëzuar dashamirësinë e vet për Giweaway ja ku është prova!

Ky është vetëm fillimi…”– shkruan mamaja e Antonelës.

The post Ledjana dhe Mevlani gati të dalin çift, e ëma i Antonelës bën deklaratën e papritur appeared first on Gazeta Press.