Babai nga Prishtina raporton në polici se i është zhdukur vajza

170
babai-nga-prishtina-raporton-ne-polici-se-i-eshte-zhdukur-vajza

Një burrë nga Prishtina ka njoftuar policinë për zhdukjen e vajzës së tij

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së martës në fshatin Hajvali të Prishtinës, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Babai ka njoftuar të mërkurën se nga e marta, nuk di për vendndodhjen e vajzës së tij.

“Fsh. Hajvali, Prishtinë 27.04.2021 – 19:00. Me 28.04.2021 një  mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e saj”, ka njoftuar policia.