Tuesday, May 30, 2023

Arkivat Përditshëm April 29, 2021

ledjana-dhe-mevlani-gati-te-dalin-cift,-e-ema-i-antoneles-ben-deklaraten-e-papritur

Ledjana dhe Mevlani gati të dalin çift, e ëma i Antonelës bën deklaratën e...

0
Puntatën ku mori pjesë mamaja e Antonelës, zonja Donika, në fokus të bisedës ishte trekëndeshi që ishte formuar në atë kohë, Ledjana-Mevlan-Antonela. Zonja Donika tha...
gjakovari-i-reagon-sares-pas-asaj-cka-tha-per-gajlanin

Gjakovari i reagon Sarës pas asaj çka tha për Gajlanin

0
Edhe puntanta e sontme në “Përputhen” solli shumë të papritura mes konkurrentëve. Takimi i Sindit me Geljanin e bëri Sarën xheloze, andaj ajo kërkoi takim...
prokuroria-nis-hetimet,-por-muhaxheri-nuk-beson-se-do-te-intervistohet-per-pretendimet-e-vv-se

Prokuroria nis hetimet, por Muhaxheri nuk beson se do të intervistohet për pretendimet e...

0
Prokuroria Themelore në Pejë ka nisur hetimet lidhur me pretendimet e Lëvizjes Vetëvendosje se Komuna e Pejës ka keqpërdorur paranë publike, duke u dhënë...
lajmeroni-menjehere-policine-nese-shihni-keta-persona

Lajmëroni menjëherë policinë nëse shihni këta persona

0
Drejtoria Rajonale e Policisë në Gjakovë, bazuar në ligjin për publikimin e fotografive me shënime të tjera të personave të kërkuar me urdhëresë të...
arsenali-ngushton-epersine

Arsenali ngushton epërsinë

0
Arsenali i ka shënuar Villarrealit duke ngushtuar epërsinë në 2-1. Pepe ka shënuar nga pika e bardhë për “Topçinjtë” në minutën e 71-të, një gol...
united-permbys-gjithcka,-eshte-nata-e-cavanit

United përmbys gjithçka, është nata e Cavanit

0
Manchester United ka përmbysur rezultatin për të rikthyer epërsinë ndaj Romës në “Old Trafford”. United, që po humbiste 1-2 në pjesën e parë, e ka...
kryesia-e-kuvendit-takohet-neser,-keto-jane-pikat-e-rendit-te-dites

Kryesia e Kuvendit takohet nesër, këto janë pikat e rendit të ditës

0
Këto janë pikat e rendit të ditës: I. Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e mëparshme e Kryesisë së Kuvendit, II. Përgatitjet për Seancë plenare: 1. Deklarimet jashtë...
kurti:-per-dialogun-do-te-takohem-edhe-me-lideret-e-opozites

Kurti: Për dialogun do të takohem edhe me liderët e opozitës

0
Ai tha se në dialog Kosova duhet të jetë palë e barabartë në çdo aspekt edhe kur caktohet data e takimit. “Jemi Qeveri e re...
i-arrestuari-ne-gjakove-dyshohet-se-ofroi-deri-ne-200-mije-euro-per-vrasjen-e-nje-personi-per-hakmarrje

I arrestuari në Gjakovë dyshohet se ofroi deri në 200 mijë euro për vrasjen...

0
Policia Rajonale e Gjakovës ka prangosur dje një shtetas të Shqipërisë nën dyshimet për “shtytje dhe vrasje e rëndë në tentativë”. Për këtë rast...
arrestohet-ne-gllareve-personi-i-kerkuar,-dergohet-ne-dubrave-menjehere

Arrestohet në Gllarevë personi i kërkuar, dërgohet në Dubravë menjëherë

0
Policia e Kosovës – Stacioni Policor nё  Klinë, me qëllim të realizimit të urdhëresë se Gjykatës Themelore Pejë,  për arrestimin e personit që ishte...