Tifozët e Ballkanit: “Xhamadani vija vija, Batatina pa tri pikë shkon te shpija”

190
tifozet-e-ballkanit:-“xhamadani-vija-vija,-batatina-pa-tri-pike-shkon-te-shpija”

Sfida mes Ballkanit dhe Llapit ka përfunduar mes polemikave dhe me tre kartonë të kuq.

Vendasit arritën një fitore të madhe, 1-0, duke bërë një hap të rëndësishëm drejt titullit të kampionit në Superligë.

Reagimet e shumta nga stafi i Ballkanit dhe i trajnerit, Tahir Batatinës, nxitën tifozët e Ballkanit, “Xhebrailat” që të talleshin pas përfundimit të ndeshjes me anë të një poezie të shkurtë.

Ky ishte postimi i tyre: “Xhamadani vija vija, Batatina pa tri pikë shkon te shpija”.

The post Tifozët e Ballkanit: “Xhamadani vija vija, Batatina pa tri pikë shkon te shpija” appeared first on RahovecNET.