Asnjë nuk do ta njihte, ja si dukej Leonora Jakupi e vogël

240
asnje-nuk-do-ta-njihte,-ja-si-dukej-leonora-jakupi-e-vogel

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi na ka surprizuar të gjithëve me dukjen e saj në moshën e fëmijërisë.

Asnjë nuk do e njihte nëse nuk do të na e tregonte se ishte vetë ajo në këtë foto.

Duket aq e ëmbël dhe aq e bukur!

Kjo foto na e vërteton edhe më tepër origjinalitetin e bukurisë që Leonora rrezaton sot pas kaq shumë vitesh.

Ndërsa i janë ngjallur shumë kujtime të së kaluarës, Jakupi shkruan me nostalgji se fotoja i përket kohës kur ajo ishte në klasë të parë, kur ishte në modë modeli i flokëve shtrumfeta.

“Nostalgji.

A ju kujtohet shtrumfeta.

Edhe kjo frizura mos met hy flokt në sy.

Klasa e parë, u rritën pak flokët”, ka shkruar Leonora.

Kjo foto na vërteton gjithnjë e më shumë se Jakupi ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga femrat më të bukura dhe më të ëmbla të ‘showbiz-it’ shqiptar.

The post Asnjë nuk do ta njihte, ja si dukej Leonora Jakupi e vogël appeared first on Gazeta Press.