Albani rrëfen se si i ka raportet me djemtë e grupit Aurora

168
albani-rrefen-se-si-i-ka-raportet-me-djemte-e-grupit-aurora

Karrierën muzikore e nisi bashkë me Nazin dhe Yllin në një grup të quajtur ‘Aurora’.

Por tashmë Alban Mehmeti, karrierën muzikore e vazhdon i vetëm.

I ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’, Albani ka folur edhe për raportet me ish-kolegët e grupit.

Se çfarë raporte kanë ata sot, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

The post Albani rrëfen se si i ka raportet me djemtë e grupit Aurora appeared first on Gazeta Press.