A e dini sa gra i kishte Afrim Muçiqi?

150
a-e-dini-sa-gra-i-kishte-afrim-muciqi?

Këngëtari i muzikës popullore ka berë rekord në këtë mes.

Ai, ishte i martuar prej vitesh, më pas hyri në lidhje me aktoren dhe këngëtaren Emine Toska, e pas shumë vitesh lidhje me të u bashkua me kolegen e tij Halime Mani.

Haline Mani, është gruaja e trete e Afrimit, me të cilen ai ka edhe një djalë.

Çifti duken mjaftë të lumtur, edhe pse nuk shihen shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Këto kohë Afrim Muçiqi ka qenë mjaftë i revoltuar sa i përket masave antiCovid dhe mos lejimit të mbajtjes së dasmave dhe ahengjeve.

The post A e dini sa gra i kishte Afrim Muçiqi? appeared first on Gazeta Press.