Nusja e Granit Xhakës sjell imazhin më të bukur të dy vajzave

177
nusja-e-granit-xhakes-sjell-imazhin-me-te-bukur-te-dy-vajzave

Leonita Xhaka tashmë nuk është emër i panjohur për publikun, pasi ajo komentohet mjaft shpesh nga mediat rozë.

Ajo është gruaja e futbollistit të njohur kosovar, Granit Xhakës.

Çifti ka pak ditë prej kur u bënë prindër për herë të dytë, duke iu uruar mirëseardhje vogëlushes së tyre, që e quajtën Laneya.

Sot  Leonita nuk u kursye dhe ndau një fotografi shumë të bukur të dy vajzave të saj, “Motrat” shkroi ajo në mbishkrim./Kosovarja/

The post Nusja e Granit Xhakës sjell imazhin më të bukur të dy vajzave appeared first on Gazeta Press.