Kida përlotet në emision pas letrës që ia kishte dërguar nëna e saj

168
kida-perlotet-ne-emision-pas-letres-qe-ia-kishte-derguar-nena-e-saj

Orhidea Latifi e njohur si Kida, është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme të momentit.

Ajo në emisionin “E Diela Vlen” në ATV, përveç rrugëtimit të saj artistik ka treguar edhe anën tjetër të saj, atë emocionalen.

Këngëtarja ka shpërthyer në lot, me letrën që nëna e saj, ia kishte dërguar.

The post Kida përlotet në emision pas letrës që ia kishte dërguar nëna e saj appeared first on Gazeta Press.