Do t’ju mahnitë kjo paraqitje e deputetes kosovare, veshje elegante me kombinim perfekt

204
do-t’ju-mahnite-kjo-paraqitje-e-deputetes-kosovare,-veshje-elegante-me-kombinim-perfekt

Adriana Matoshi ka filluar t’i mahnitë percjellesit me paraqitjet e saj.

Ne skenën e aktrimit është shfaqur gjithmonë me veshje të thjeshta, ndërsa kur u bë pjesë e parlamentit po arrin të bëjë kombinime fenomenale në veshje.

Së fundmi bëri një foto të hatashme, duke përdorur një stil interesant, duke u shfaqur mjaftë elegante.

Veshjen e kombinoj me një kapele duke u shfaqur serioze dhe mjaftë e bukur./Indeksonline/

The post Do t’ju mahnitë kjo paraqitje e deputetes kosovare, veshje elegante me kombinim perfekt appeared first on Gazeta Press.