Afrona Dika nuk harron ta urojë Tarën për ditëlindje

221
afrona-dika-nuk-harron-ta-uroje-taren-per-ditelindje

Tara Muharremi sot feston ditëlindjen.

Vajza e Bleros nga martesa e parë me Teuta Krasniqin mbush 11 vjet.

Përveç urimeve të nënës e babait, asaj i erdhi urimi edhe nga njerka e saj Afrona me të cilën ndajnë raporte shumë të mira.

“Urime ditëlindjen Tara” Ti dëshiroj gjitha të mirat e dashur vajzë.

Të dua shume dhe vazhdo të shkëlqesh si gjithmonë”, shkruan me dashuri Afrona./Kosovarja/

The post Afrona Dika nuk harron ta urojë Tarën për ditëlindje appeared first on Gazeta Press.