Vajza e Gjystes reklamon vithet, por diçka tjetër mori vëmendje

344
vajza-e-gjystes-reklamon-vithet,-por-dicka-tjeter-mori-vemendje

Rosana Vulaj, është bukuroshja e këngëtares Gjyste Vulaj.

Rosana është vajza e vetme e këngëtares ku ka një ngjashmëri të madhe më nënë e saj.

Zeshkania ka një shtat të gjatë dhe asetet e saj të bollshme e bëjnë të komentohet në media rozë, shkruan Gazeta Press.

Në llogarinë e saj instagram, Rosana u sigurua të reklamoj të pasmët e saj, por vëmendjen më të madhe mori vetura luksoze pran saj./Gazeta Press/

The post Vajza e Gjystes reklamon vithet, por diçka tjetër mori vëmendje appeared first on Gazeta Press.