Me çka i çmend femrat Capital T?

272
me-cka-i-cmend-femrat-capital-t?

Të gjithë po I komentojnë linjat e reja të rep artistit Capital T, që tashmë është në top formë fizike.

Por, edhe kur ishte mbipeshë, ai dukej bukur dhe ishte pikë reference për shumë vajza.

Capo përherë është paraqitur me stil, unik dhe sharmant.

Kohët e fundi ai po jeton me një regjim strikt në ushqim dhe ushtrime, që I ka mundësuar të krijoj një linjë fantastike.

Sigurisht që kjo gjë ka bërë që interesimi I femrave për të të jetë edhe më I madh.

Megjithatë, shumë vajza e vlerësojnë lartë edhe modestinë e reperit.

Capitali nuk duket nga tipat mendjemëdhenjë.

Ai nuk deklaron asgjë rreth jetës private dhe nuk shihet nën shoqërinë e ndonjë femre, ani pse ka thashetheme se është në lidhje me Adrola Dushin.

The post Me çka i çmend femrat Capital T? appeared first on Gazeta Press.