Luana Vjollca kapet mat në qendrën e votimit, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

185
luana-vjollca-kapet-mat-ne-qendren-e-votimit,-e-gjithe-vemendja-tek-veshja-e-saj

Ditën e djeshme ka nisur procesi i votimit në Shqipëri.

Shumë nga fytyrat publike votuan, dhe kjo u bë e ditur përmes disa postimeve në rrjetet sociale të shpërndara nga vet ata.

Së fundi, në një qendër të votimit u kap mat edhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca.

E veshur e tëra me të zeza dhe me një pallto ngjyrë të verdhë, ajo arriti të marrë vëmendje edhe nga atje.

Vëmendjen e mori pasi diten e djeshme Luana publikoj një fotografi me rroba plazhi teksa beri te ditur se eshte rrugës për te votouar.

The post Luana Vjollca kapet mat në qendrën e votimit, e gjithë vëmendja tek veshja e saj appeared first on Gazeta Press.