Ledri bën shaka për trupin e saj dhe reagimi i Sarës është fiks ashtu siç e prisnim!

222
ledri-ben-shaka-per-trupin-e-saj-dhe-reagimi-i-sares-eshte-fiks-ashtu-sic-e-prisnim!

Sara Hoxha është kthyer në një ndër personazhet më të percjellura e të komentuar në rrjete sociale.

Partnerja e Ledrit përpiqet të ndajë me nfansat e saj sa më shumë të jetë e mundur nga jeta e saj personale, teksa na e zbukuron gjithmonë ditën me foto e video të të voglës, që është kthyer në bebushen më të famshme të Instagram-it.

Kanë kaluar katër muaj nga lindja e Poem Blu dhe megjithëse në rrjete sociale është shfaqur me forma thuajse “perfekte”, Sara i ka këshilluar më herët fansat e saj të mos besojnë çdo gjë që shohin në Instagram.

Këtë periudhë Sara po e kalon me shumë sportivitet, por Ledri nuk po e ndihmon aq sa duhet.

Së fundmi Sara ka ndarë në Instagram një pjesë nga bisedat me Ledrin në rrjete sociale, ku ky i fundit bën shaka me mënyrën se si është ndjerë ajo pas lindjes.

Ledri i ka nisur Sarës një video komike, në të cilën një burrë bën shaka me mënyrën se si duket trupi i partneres së tij.

“Si u ndjeve pas lindjes”, i ka shkruar Ledri Sarës përkrah videos.

Kjo e fundit e ka ndarë me të gjithë fansat dhe ka treguar se është “revoltuar” pas bisedës me partnerin.

Epo nuk ka faj!

The post Ledri bën shaka për trupin e saj dhe reagimi i Sarës është fiks ashtu siç e prisnim! appeared first on Gazeta Press.