Kur këmisha nuk mund të ia përthekonte gjoksin Blerona Zeqirit

198
kur-kemisha-nuk-mund-te-ia-perthekonte-gjoksin-blerona-zeqirit

Moderatorja më zë në Kosovë është momentalisht Blerona Zeqiri.

Që nga humbja e peshës e ndryshimi i saj drastik e bënë atë komentohet vazhdimisht, shkruan Gazeta Press.

Tashmë ka një pesh ideale për çdo femër pasi gëzon format e trupit të dëshiruar.

Beli i hollë, gjoksi i vogël dhe këmbët e holla si të modeleve janë ato të cilat e kanë transformuar Bleronën nga një “trashaluqe e bukur”, në një “miss”.

Në një fotografi të publikuar vite më parë shihet se si këmisha nuk mund të ia përthekojë gjoksin gjigant i Blerones./Gazeta Press/

The post Kur këmisha nuk mund të ia përthekonte gjoksin Blerona Zeqirit appeared first on Gazeta Press.