Kthehet Robert Lewandowski, starton kundër Mainz

152
kthehet-robert-lewandowski,-starton-kunder-mainz

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Mainz dhe Bayern Munich.

Robert Lewandowski ka lënë prapa shqetësimet dhe starton në sfidën që do të nisë nga ora 15:30.

The post Kthehet Robert Lewandowski, starton kundër Mainz appeared first on RahovecNET.