Arsimi: U ndamë se kërkonte shumë vëmendje, un kisha edhe djalin…

121
arsimi:-u-ndame-se-kerkonte-shume-vemendje,-un-kisha-edhe-djalin…

Dy ish-konkurrentët e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Arsim Abduli dhe Ana Lleshi ishin në krye të mediave rozë për disa ditë më radhë, pasi u përfolën se ishin në një lidhje e deri në momentin kur u ndanë.

Gjatë kohës që Arsimi u bë pjesë e emisionit, Ana kishte marre rol në ekipin e stafit të “Për’puthen” dhe se që nga aty filloi lidhja e dyshes ku shpesh herë percjellesit i kishin kapur ‘mat’ duke darkuar së bashku.

Arsimi në një intervistë ditëve të fundit ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes.

“Kërkonte shumë vëmendje, pa menduar që unë kam edhe djalin, kam edhe gjëra të tjera në jetë, nuk mund të rrija 24/7 pas saj,” është shprehur ai në “Shqipëria Live”.

Pavarësisht kësaj, sipas mediave në Shqipëri Arsimi vazhdonte ta mbante unazën në gisht që i ka dhuruar Ana.

Ndersa pranoi që kjo e fundit ka gjithashtu një unazë që i ka dhënë ai./Kosovarja/

The post Arsimi: U ndamë se kërkonte shumë vëmendje, un kisha edhe djalin… appeared first on Gazeta Press.