Anxhelina ‘djeg’ rrjetin me fotot me bikini

262
anxhelina-‘djeg’-rrjetin-me-fotot-me-bikini

Anxhelina Hadergjonaj po ashtu ka shfrytëzuar pranverën e hershme që të largohet nga trojet shqiptare dhe të shkojë në një vend ekzotik.

Edhe pse bukuroshja dhe këngëtarja shqiptare nuk ka treguar se në cilin vend është, duket se ajo është në qytetin e mëkateve nga lindja, Dubai.

“Ajo atje shkon për ta romantizuar jetën e saj”, ka shkruar Anxhelina, sigurisht për vetveten e saj dhe duke mbajtur fshehtë përsëri lidhjen e saj.

Kujtojmë se muaj më parë ajo është përfolur se ka filluar një romancë me reperin Capital T./Kosovarja/

The post Anxhelina ‘djeg’ rrjetin me fotot me bikini appeared first on Gazeta Press.