Vritet një person në Pejë, policia jep detaje

136
vritet-nje-person-ne-peje,-policia-jep-detaje

Një burrë është vrarë sot rreth orës 14:30 në fshatin Novosellë të Pejës.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express, Policia e Kosovës në rajonin e Pejës.

“14:40 minuta policia ështyë njoftu për një vrasje në fshatin Novosellë. Me të arritur policia ka hasur në një trup të shtrirë dhe është kërkuar emergjenca e spitalit, mjeku e ka konstatuar vdekjen e tij”, thuhet në përgjigjen e tyre.

Po ashtu Policia bëri të ditur se i dyshuari për vrasjen e viktimës është në arrati.

“I dyshuari gjendet në arrati, policia është në kërkim të tij”.

Gazeta Express do t’ju mbajë të informuar lidhur me rastin.