S’po ndalet Haaland, shënon përsëri

128
s’po-ndalet-haaland,-shenon-perseri

Edhe pse me një lojtar më pak, Borussia Dortmundi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në ndeshje.

Ishte sërish Haaland që realizoi golin e dytë në minutën e 68-të të ndeshjes.

Ai pranoi një top nga Dahoud dhe u nis nga mbrojtja drejt sulmit për ta finalizuar aksionin.

Në minutën e 59-të Jude Bellingham u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë.

The post S’po ndalet Haaland, shënon përsëri appeared first on RahovecNET.