Sara bëhet gati për të dalë me të, Ledri mbetet pa fjalë kur e sheh

125
sara-behet-gati-per-te-dale-me-te,-ledri-mbetet-pa-fjale-kur-e-sheh

Sara dhe Ledri po i shijojnë pushimet.

Sara dhe Ledri kanë udhëtuar për herë të parë me vajzën Poem Blu për pushime në Dubai.

Çifti po kalojnë kohë të mrekullueshme në atë vend dhe këtë gjë e tregojnë më së miri me anë të imazheve që i ndajnë në rrjete sociale.

Së fundi, Sara postoi një video me të cilën tregoi se ishte bërë gati për të dalë në mbrëmje me Ledrin.

Aj filmoi momentin kur po hynte në dhomën ku ishte Ledri dhe i tregoi se është gati për të dalë, ndërsa reperi mbeti pa fjalë.

“Koke bo gati për me dalë në spot”, i thotë Ledri i habitur kur e pa Sarën të rregulluar për mbrëmje.

“Gati për me dalë në spot tha, aq shumë i pëlqeva”, shkroi Sara me shaka sipër videos në Instagram. /Lajmi

The post Sara bëhet gati për të dalë me të, Ledri mbetet pa fjalë kur e sheh appeared first on Gazeta Press.