Leonora Jakupi i kthehet dashurisë së vjetër

179
leonora-jakupi-i-kthehet-dashurise-se-vjeter

Të gjithë u bënë merak se ku është “Princi” i Leonora Jakupit?

E kjo erdhi si pasojë e reklamave të realizuara të “Pric kafe turke”, ku vazhdimisht këngëtarja e kërkonte princin.

Për vite me radhë këngëtarja bukuroshe ishte imazh i “Princ kafe turke”.

Por së fundmi ishin këngëtaret Xhensila dhe Tayna ato të cilat ia “morën” princin duke u bërë imazh i kafes.

Disa ditë më parë duket se Leonora iu kthye “dashurisë së vjetër- princit”, pasi ajo realizoj reklamën e re./Gazeta Press/

The post Leonora Jakupi i kthehet dashurisë së vjetër appeared first on Gazeta Press.