Kur Tayna të gozhdon, të lidhë dhe të sakaton, kapet keq me fansen

240
kur-tayna-te-gozhdon,-te-lidhe-dhe-te-sakaton,-kapet-keq-me-fansen

Tayna është shumë aktive në muzikë, por edhe në rrjete sociale, ku megjithatë jo gjithmonë pranon vetëm komplimente dhe fjalë të bukura.

Dikush një herë i komentoj kështu: “S’po kuptoj pse je kaq e shëmtuar”.

Ky koment e ‘cmendi’ reperen, pasi ajo morri kohë për t’ia kthyer.

“Une s’jam miss, une jam kengetare.

E mire apo e keqe, me hunde ose pa hunde, kjo qe m’ka fal Zoti.

Mua m’pelqen vetja, ta kisha sygjeru edhe ty.

Perderisa sheh gabime te une, ti s’je e kenaqur as me veten.

Paqe e dashuri per ty“!!!

Kjo ishte përgjigja e Taynes, që pse mos të jetë përgjigje për të gjithë ata që gjykojnë./kosovarja

The post Kur Tayna të gozhdon, të lidhë dhe të sakaton, kapet keq me fansen appeared first on Gazeta Press.