E dhimbshme pse nuk shkoi në mbrëmje të maturës Mozzik

264
e-dhimbshme-pse-nuk-shkoi-ne-mbremje-te-matures-mozzik

“Nuk e kam trunin për shkollë”.

Kjo deklaratë e Mozzik vazhdon të mbahet mend nga fansat e tij.

Reperi Mozzik, është një nga më të njohurit, ndërsa në një intervistë kishte zbuluar se ka të kryer vetëm shkollën fillore.

Ai ka treguar se ka qenë problem në shkollë dhe shpesh ia kanë ndërruar klasën, ndërsa ka pasur rezultate të mira në mesime.

Siç kuptojmë, Mozzik nuk ka përjetuar asnjëherë shëtitje apo mbrëmje të maturës, pasi ka shkuar vetëm deri në shkollë fillore.

The post E dhimbshme pse nuk shkoi në mbrëmje të maturës Mozzik appeared first on Gazeta Press.