Tuesday, May 30, 2023

Arkivat Përditshëm April 24, 2021

termkolli:-po-ta-donte-shqiperine-e-shqiptaret-me-shume-se-pushtetin,-kurti-nuk-do-te-votonte-neser

Tërmkolli: Po ta donte Shqipërinë e shqiptarët më shumë se pushtetin, Kurti nuk do...

0
Në Facebook ka shkruar se nëse Kurti i do shqiptarët dhe Shqipërinë, nesër nuk duhet të votojë. Tërmkolli tha për Kurtin se edhe pse ky...
 haradinaj-stublla-i-reagon-gervalles-per-lejen-qe-mpj-ia-dha-petkoviqit

 Haradinaj-Stublla i reagon Gërvallës për lejën që MPJ ia dha Petkoviqit

0
Haradinaj-Stublla, nëpërmjet një postimi në ‘Facebook’, ka thënë se ministrja Gërvalla-Schwarz i ka dhënë leje për tri ditë Petkoviqit, në kohën kur qeveria e...
leonora-jakupi-i-kthehet-dashurise-se-vjeter

Leonora Jakupi i kthehet dashurisë së vjetër

0
Të gjithë u bënë merak se ku është “Princi” i Leonora Jakupit? E kjo erdhi si pasojë e reklamave të realizuara të “Pric kafe turke”,...
e-dhimbshme-pse-nuk-shkoi-ne-mbremje-te-matures-mozzik

E dhimbshme pse nuk shkoi në mbrëmje të maturës Mozzik

0
“Nuk e kam trunin për shkollë”. Kjo deklaratë e Mozzik vazhdon të mbahet mend nga fansat e tij. Reperi Mozzik, është një nga më të njohurit,...
qeveria-ua-heq-shtesat-edhe-nje-pjese-te-policise

Qeveria ua heq shtesat edhe një pjese të Policisë

0
Pakoja e re Emergjente e Qeverisë Kurti 2 ka lënë jashtë disa kategori të institucioneve dhe bizneseve që mund të jenë prekur financiarisht apo...
vritet-nje-person-ne-peje,-policia-jep-detaje

Vritet një person në Pejë, policia jep detaje

0
Një burrë është vrarë sot rreth orës 14:30 në fshatin Novosellë të Pejës. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express, Policia e Kosovës në rajonin...
s’po-ndalet-haaland,-shenon-perseri

S’po ndalet Haaland, shënon përsëri

0
Edhe pse me një lojtar më pak, Borussia Dortmundi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në ndeshje. Ishte sërish Haaland që realizoi golin...
mainzi-e-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-bayernit

Mainzi e shënon edhe golin e dytë ndaj Bayernit

0
Mainz ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Bayern Munichut në ndeshjen e javës së 31-të në Bundesligë. Ishte Quaison i cili realizoi...
haliti-uron-thacin-per-ditelindje:-shpresoj-qe-te-radhës-ta-festojmë-në-kosovë

Haliti uron Thaçin për ditëlindje: Shpresoj që të radhës ta festojmë në Kosovë

0
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti, ka uruar ish-presidentin e vendit Thaçi për ditëlindjen e tij të 53-të duke thënë se shpreson...
shmangia-e-pashprese-nga-finalja-e-dialogut

Shmangia e pashpresë nga finalja e dialogut

0
Sipas tyre, në favor të këtij bashkërendimi janë: letra e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden për presidenten e Kosovës, Vjosa...