Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Dollc të Klinës, dy të lënduar

337
policia-jep-detaje-per-aksidentin-e-rende-ne-dollc-te-klines,-dy-te-lenduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture, në Dollc të Klinës.

Në këtë aksident janë lënduar dy persona të cilët janë derguar për tretman mjekësor, ndërsa ende nuk dihet shkaku i këtij aksidenti.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Një aksident trafiku ka ndodhur në Dollc të Klinës, rreth orës 13:00. Si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona dhe janë dërguar për tretman mjekësor. Ende nuk dihet shkaqet e këtij aksidenti”, ka thënë Gashi.Reklamë