Kujt po i ‘begeniset’ kaq fortë Big Mama?

180
kujt-po-i-‘begeniset’-kaq-forte-big-mama?

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Big Mama po vazhdon të marrë vëmendje e të pëlqehet nga publiku njëjtë sikur në fillim të karrierës.

Asaj madje fama veç i është fuqizuar falë programit të saj në Rtv 21.

Ndonëse shpesh është përfolur për jetën private, por Bigu është deklaruar akoma beqare.

Në anën tjetër fotot që hedhë në instagram këngëtarja lë të kuptosh se Bigu është e dashuruar e madje edhe në ndonjë lidhje që nuk ka dëshirë ta zbulojë.

Nëse është beqare atëherë pse po ‘begeniset’ kështu?/Kosovarja/

The post Kujt po i ‘begeniset’ kaq fortë Big Mama? appeared first on Gazeta Press.