Festë në familjen e Xen Jetishit

175
feste-ne-familjen-e-xen-jetishit

Këngëtari Shkëlzen Jetishi njihet prej vitesh.

Rrugën e tij e percolli edhe djali i tij Korabi, tanimë i njohur po aq sa babai i tij.

Korabi është i martuar dhe baba i dy vajzave, derisa sot feston ditëlindjen e njërës prej tyre.

Është Aria ajo që feston sot ditëlindjen ku nuk mungoi as organizimi festiv nga prindërit e saj, Aria mbushë sot dy vjet meqë rast Korabi dhe Gena sollën urimet e para për vajzën e tyre të vogël./Kosovarja/

The post Festë në familjen e Xen Jetishit appeared first on Gazeta Press.